İyilik İkizim

Bu dünyada insanı taçlandıran en güzel mücevher iyiliktir. İyilik, dünyanın cennetidir...

Dünyayı ve içinde yaşadığımız ülkeyi değiştirebilecek insanlar, iyiliğe ve paylaşmaya inananlardır. Yaşadıkları süre boyunca hep iyiliği ilke edinen ve küçücük yürekleriyle kocaman işler yapmaya çalışan meleklerimiz Sayra ile Çınar, bugün “İyilik İkizim” olarak adlandırdığımız harekete ilham oluyor.

Sayra ve Çınar’ın ailesi ve dostları olarak, onların şefkatli yüreklerinin yolunda, isimleri ve güzel kalplerini yaşatacak bir hareket başlatıyoruz. Bu hareket, herkesin içindeki şefkate ses olarak koca bir çoğunluğa, daha büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Bu inisiyatifle amacımız, ihtiyacı olan çocuklara elimizi uzatmak; onları geleceğe hazırlamak için toplu bir seferberlik başlatmak. İstiyoruz ki çocukları sevindirmek için harekete geçin. Destek verdiğiniz her çocukla birlikte aynı sizin gibi hareketin bir parçası olacak olan “İyilik İkizinizi” seçin. O da ihtiyacı olanlara destek olduktan sonra başka bir ikiz seçsin ve iyilikler katlanarak büyüsün!

Gelin siz de bize kulak verin ve İyilik İkizinizi seçerek bu dünyanın bir parçası olmaya başlayın.

Sizlerden ricamız, sayfanızda paylaşacağınız her iyilik hareketi için @sayracinar sayfasını etiketleyerek #sayravecinar ve #iyilikikizim hashtag’lerini eklemeniz.